Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Finał ogólnopolski XIX Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbark - relacja

Błękitne Dziewczyny - 01.05.2019

XIX finał turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku " przechodzi do historii. Błękitne dziewczyny zajęły 9 miejscu w Polsce spośród 16 mistrzów wojewódzkich w kategorii U-12. Niezapomniany wyjazd, mnóstwo różnorodnych wrażeń, dobre miejsce w piłkarskiej rywalizacji, promocja naszego Miasta i Powiatu podczas meczów i wycieczek w Warszawie na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Gratulacje dla organizatorów Polskiego Związku Piłki Nożnej, dla sponsorów z firmą Tymbark na czele ( Nike, Elektrolux i inne) za wszystko, bo miejsca mało by wymieniać detale.

Dziękujmy za dofinansowanie transportu Urzędowi Miasta Wejherowa i Stsrostwu Powiatowemu w Wejherowie.

Podziękowania kierujemy też do firmy P-Trans za komfortowy transport do Warszawy i do Pomorskiego Związku Pilki Nożnej za różnorodną pomoc w tym wydarzeniu. 

Dziękujmy rodzicom za wyrozumiałość i wsparcie w różnorodnych utrapieniach. Tym którzy byli w Warszawie dziękujemy za kibicowanie i wspólny udział w piłkarskim święcie na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim innym nie wymienionym powyżej, którzy wspierali naszą drużynę. 

Dziękujmy za finał 2019, a nstępnym młodszym pololeniom życzymy udziału i sukcesów w XX finałach turnieju z Podwórka na Satdion o Puchar Tymbarku w 2020 roku.

ZDJĘCIA

Poniżej relacja z XIX finału turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

...

Czytaj więcej...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku - wiosna 2019 - relacja

ZPnS2019 - BlekitneDziewczyny U-12

W środę 10 kwietnia Błękitne Dziewczyny w kategorii U-12 (rocznik 2007 i młodsze) osiągnęły historyczny dla wejherowskiej piłki nożnej sukces wygrywają eliminacje wojewódzkie XIX edycji ogólnopolskiego turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Polsce i w Europie, który nosi też miano nieoficjalnych Mistrzostw Polski). Jakby tego było mało grająca w naszym zespole Maja Kosyn została najlepszą strzelczynią turnieju. Nasze dziewczyny dzięki tej wygranej będą miały okazję zaprezentować się na turnieju w Warszawie który odbędzie się w dniach 29 kwietnia - 2 maja. Warto dodać, że finał turnieju Z Podwórka na Stadion rozgrywany jest na Stadionie Narodowym, mecze obserwowane są przez selekcjoneró młodzieżowych reprezentacji Polski, a główną nagrodą jest wyjazd na mecz Reprezentacji Polski i spotkanie z piłkarzami.

O przepsustkę na finał ogólnopolski do Warszawy dzień później walczyły dziewczyny w kategorii U-10 (rocznik 2009 i młodsze). Marzenie o powtórzeniu wyczynu starszych koleżanek było bardzo bliskie spełnienia, jednak w półfinale turnieju po bardzo emocjonującym meczu zakończonym wynikiem 5-5 doszło do serii rzutów karnych, które lepiej wykonywały przeciwniczki z Malborka. Tym samym zagraliśmy w meczu o 3 miejsce z drużyną z Tczewa. Ten niezwykle wyrównany pojedynek zakończył się zwycięstwem naszych dziewczyn 3-1, co pozwoliło nam stanąć na podium i odebrać puchar za 3 miejsce i brązowe medale. Dodatkowo zawodniczka naszej drużyny Olivia Cholewińska podobnie jak dzień wcześniej Maja Kosyn została najlepszą strzelczynią turnieju. 

ZDJĘCIA - U-10

ZDJĘCIA - U-12

Szczegółowy przebieg turnieju poniżej

... 

Czytaj więcej...

Sezon 2015/2016 (lipiec 2015 - czerwiec 2016)

dziewczyny042016

Treningi dla dziewcząt w Wejherowie rozpoczęły się w lipcu 2015 roku. Od lipca do grudnia 2015 trwał nabór do drużyny. Zgłaszały się do nas głównie dziewczyny w wieku gimnazjalnym (roczniki 2000,2001 i 2002) więc utworzyliśmy grupę dziewcząt w takim przedziale wiekowym.

W grudniu 2015 roku podjęliśmy decyzję o połączeniu sił z UKS-em Jedynka Reda i utworzeniu od stycznia 2016 roku Powiatowej Drużyny Dziewcząt, której trenerami zostali Jarosław Staniszewski i Krzysztof Brodowski. Dziewczyny pod okiem wymienionych trenerów trenowały w naszej Akademii do końca czerwca 2016, a następnie większość z nich przeniosła się do seniorskiej drużyny Biało - Zielone Gdańsk.

Poniżej lista wydarzeń z sezonu 2015/2016

...

Czytaj więcej...

Turniej dla dziewczyn w Wejherowie - 7.11.2015

dziewczyny 7112015 wejherowo

W sobotę 7 listopada zorganizowaliśmy w Wejherowie turniej dla dziewczyn. Do gry zgłosiły się drużyny ZS 1 Wejherowo, UKS Jedynka Reda, Błękitni Wejherowo, Piki Gdańsk, ProFan Gościcino, GOSRIT Luzino.

Najlepsza w tym gronie okazała się drużyna Błękitnych Wejherowo, dla której był to turniejowy debiut. Nie wyniki w tym dniu były jednak najważniejsze, a sama możliwość spotkania się, wspólnej gry i promocji piłki nożnej dziewcząt w naszym powiecie.

Drużyny uczestniczące w turnieju wystąpiły w bardzo zróżnicowanych wiekowo składach, co dodawało wielu meczom dodatkowego smaczku. Cieszymy się, że wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju udało się odnieść mniejsze lub większe sukcesy podczas gry. Liczymy na to, że tego typu turnieje wejdą na stałe do naszego zimowego kalendarza.

Na zakończenie turnieju każda dziewczyna otrzymała pamiątkowy medal. Drużyny otrzymały też puchary. DEKORACJA - FILM

Filmy z turnieju można oglądać w BŁĘKITNI TV

Szczegóły turnieju w Wejherowie poniżej

... 

Czytaj więcej...

Treningi dla dziewczyn - wrzesień, październik 2015

dziewczyny

We wrześniu i październiku w każdy poniedziałek o godzinie 17.30 na boisku przy OSW będą się odbywały bezpłatne treningi dla dziewczyn.

Serdecznie zapraszamy. 

Więcej informacji na temat treningów tel. 502 560 648

Treningi dla dziewczyn od 20 lipca 2015

dziewczny polska

UWAGA UWAGA !!!
W końcu ruszamy z piłką nożną dla dziewcząt w Wejherowie.

Już dziś informujemy że pierwszy historyczny piłkarski trening dla grupy dziewcząt odbędzie się w poniedziałek 20 lipca 2015 na boisku przy OSW w Wejherowie o godzinie 18.00. 

Treningi od 20 lipca do końca sierpnia będą bezpłatne i będą się odbywać regularnie co poniedziałek. 

Jeżeli będzie zainteresowanie wystarczającej liczby dziewczyn to od września ruszymy z dwoma treningami w tygodniu.
 
Na początek zapraszamy do drużyny dziewczyny z rocznika 2002, 2003 i 2004 - starsze lub młodsze dziewczyny swój udział w zajęciach muszą uzgodnić z trenerem.
 
Zajęcia dla dziewczyn będzie prowadził trener Tadeusz Ciapa (tel. 502 560 648). Zapisy do drużyny będą przeprowadzone w dniu treningu, można też zgłaszać swój udział telefonicznie lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
Na trening należy przyjść oczywiście w stroju sportowym i w miarę możliwości przynieść własną piłkę. Mimo że treningi wakacyjne będą bezpłatne to oczywiście niezbędna jest zgoda rodziców na udział w tych treningach.