Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitni Cup dla rocznika 2013 i 2014

Błękitni Cup

Informujemy że turniej dla roczników 2013 i 2014, który pierwotnie miał odbyć się w sali PZS nr 4 w Wejherowie, ze względu na ograniczenia korzystania z obiektów sportowych zostanie rozegrany na boisku w Kąpinie

Serdeczenie zapraszamy do wspólnej gry.

Szczegóły poniżej

...

Czytaj więcej...

WLPN Kids - jesień 2020 - podsumowanie

WLPNj2020 top

Zakończyły się rozgrywki WLPN Kids - jesień 2020. Po raz kolejny w naszym projekcie wzięła udział bardzo duża liczba dzieci w wieku 7-13 lat. Cieszy nas fakt, że wiele dzieci zagrało w naszej lidze zarówno wiosną jak i jesienią. Rozgrywki podzielone były na 3 kategroie wiekowe (żaki, orliki i młodziki). 

W grupie Żaków (roczniki 2012/2013) nie wyłanialiśmy zwycięzcy. Nagrodziliśmy wszystkich uczestników którzy wzięli udział we wszystkich trzech miniturniejach w tej kategorii. 

Najlepszą drużyną w kategorii Orlików (2009/2010/2011) okazali się Biali Wejherowo, a w grupie Młodzików po raz kolejny wygrały Błękitne Dziewczyny grające w rozgrywkach WLPN Kids pod nazwą Cytrynki.

Cieszymy się że rozgrywki WLPN Kids na stałe weszły już do kalendarza sportowych wydarzeń organizowanych przez naszą Akademię. Przypominamy, że drugi raz z rzędu organizowaliśmy je dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego Miasta Wejherowa, za co bardzo serdecznie wszystkim którzy się do tego przyczynili dziękujemy. Mamy nadzieję, że mimo tego że w przyszłym roku nie będzie można uzyskać środków na organizację WLPN Kids z tego źródła nasze rozgrywki ponownie wystartują wiosną 2021 roku. 

Poniżej zdjęcia uczestników WLPN Kids - jesień 2020

... 

Czytaj więcej...

WLPN - Kids - jesień 2020 - zapowiedź

WLPNkids

W sobotę 12 września rozpoczynamy przygotowania do Wejherowskiej Ligi Piłki Nożnej dla dzieci - WLPN Kids - edycja jesień 2020. Zorganizowanie WLPN Kids - jesień 2020 jest możliwe dzięki środkom z budżetu obywatelskiego miasta Wejherowa, w związku z tym udział w rozgrywkach jest dla dzieci BEZPŁATNY. 

W ramach rozgrywek WLPN Kids - wiosna 2020 planujemy rozegrać 3 turnieje w każdej kategorii wiekowej (Młodziki U-13, Orliki U-11, Żaki U-9). W tym roku wprowadzamy także oprócz tradycyjnych turniejów także treningi przygotowujące, tak żeby dzieci uczestniczące w rozgrywkach lepiej się poznały i zintegrowały.

Koordynatorem rozgrywek jest Tadeusz Ciapa. 

ZGODA NA UDZIAŁ W WLPN KIDS

Szczegóły poniżej

...

(aktualizacja 9 września 2020)

Czytaj więcej...

Pomoc Energa Grupa Orlen dla naszej Akademii

energa orlen baner

Z przyjemnością informujemy, że Energa Grupa Orlen jako Mecenas Główny zadania, udzieliła wsparcia finansowego naszej Akademii, które umożliwiło nam zakup plecaków dla dzieci z rocznika 2010. Dodatkowo w ramach projektu zakupilismy też piłki które będziemy wykorzystywać do treningów a także organizowanych przez nas turniejów i meczów towarzyskich.

Bardzo serdecznie dziękujemy i liczymy na kontynuacji podjętej współpracy w przyszłości.

Projekt został zrealizowany w ramach Strategii CSR Energa Grupa Orlen

Poniżej zdjęcia zakupionego sprzętu

...

Czytaj więcej...

Piłkarski obóz letni we Wdzydzach Kiszewskich 2020

wdzydze2019top 

Serdecznie zapraszamy zawodników WAPN Błękitni Wejherowo z roczników 2008-2013 na letni obóz piłkarski we Wdzydzach Kiszewskich. Łącznie zarezerwowaliśmy 80 miejsc.

Do ośrodka we Wdzydzach Kiszewskich jedziemy już 7 raz. Doskonale znana nam baza przyciąga przede wszystkim pięknie utrzymanymi boiskami trawiastymi i dostępnością wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć piłkarskich. Dodatkowo oczywiście fantastyczna lokalizacja, spokój, cisza, bliskość lasu, bardzo dobre jedzenie i piłkarsko zaczarowany właściciel ośrodka. Każdą z poprzednich wizyt we Wdzydzach Kiszewskich wspominamy bardzo mile i wiemy że nie inaczej będzie także tym razem. 

 

UWAGA :  Obóz będzie tak jak zawsze zgłoszony do kuratorium oświaty. Jako organizatorzy obozu dostosujemy wszystkie swoje działania do obowiązujących w tej sprawie wytycznych. Dostaliśmy też zapewnienie właściciela Domu Wczasowego Zacisze o przygotowaniu ośrodka do wszystkich obowiązujących wytycznych sanitarnych związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym. Program obozu nie będzie modyfikowany w zakresie zajęć piłkarskich. Ze względów epidemiologicznych nie będziemy korzystać z kąpieli w jeziorze, ograniczymy także wszelkie wyjścia poza nasz zamknięty ośrodek do niezbędnego minimum.

 

KARTA KWALIFIKACYJNA

OŚWIADCZENIE RODZICA W SPRAWIE ZDROWIA DZIECKA

LISTA RZECZY NA OBÓZ - PDF

Szczegóły letniego obozu piłkarskiego we Wdzydzach Kiszewskich 

...

(aktualizacja 10 sierpnia 2020)

Czytaj więcej...