Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Mini Mundial 2018 w Łęczycach

łęczyce2018 - minimundial

W niedzielę 17 czerwca rozegrany został Mini Mundial na Orliku w Łęczycach. Wydarzenie miało charakter rodzinnego pikniku piłkarskiego. Oprócz rywalizacji czysto piłkarskiej trenerzy przygotowali również różnego rodzaju gry, zabawy i konkursy.

Dziękujemy Urzędowi Gminy Łęczyce, który pomógł nam w zorganizowaniu tej imprezy. 

...

Czytaj więcej...

Wakacje z piłką w Gminie Łęczyce

ognisko 30072015

W czwartek 30 lipca 2015 rozegraliśmy w Bożympolu Wielkim trzy towarzyskie turnieje w ramach projektu "Wakacje z piłką w Gminie Łęczyce". Mecze były rozgrywane na pięciu świetnie przygotowanych boiskch jednocześnie. W turniejach wzięły udział następujące drużyyny :

Sokół Bożepole Wielkie (2003-2004 i 2005-2006)
Błękitni Łęczyce (2005 i 2007-2008)
Błękitni Wejherowo (2005, 2006, 2007 i 2008)
Gryf Wejherowo (2003)
Magic Football Academy Londyn (2003-04, 2005-06, 2007-2009)

ZDJĘCIA

Poniżej relacja z turnieju ...

Czytaj więcej...

Turniej w Bożympolu.

łęczyce 2006 8 luty 2014

W sobotę 8 lutego zagraliśmy w turnieju o Puchar Rady Sołectwa w Bożympolu Wielkim dla rocznika 2005. Mimo tego, że w naszej drużynie grali młodsi zawodnicy nikomu nie odpuszczaliśmy. W końcowej klasyfikacji turnieju zajęliśmy  8 miejsce.

Warto dodać, że po raz pierwszy mieliśmy okazję zagrać w turnieju w naszych nowyh strojach, za które jeszcze raz serdecznie dziękujemy firmie AquoEnergy. Na naszych strojach widnieje również na rękawie logo Gminy Łęczyce, którą dumnie reprezentujemy.

Zagraliśmy w turnieju rodziców.

To że nasze dzieciaki muszą jeszcze sporo potrenować to wiedzieliśmy, no ale na turnieju rodziców WAPN Błękitni Wejherowo okazało się, że rodzice również solidnie muszą popracować nad formą. Cztery mecze i cztery porażki, uczciwie trzeba przyznać że liczyliśmy na coś więcej :).

Oczywiście turniej miał formułę zabawową i integracyjną, no ale gdyby przytrafił nam się chociaż jeden remis, albo jedno zwycięstwo no to nic wielkiego by się przecież nie stało.

 

W każdym razie na zakończenie zintegrowaliśmy się z rodzicami z rocznika 2003, którzy wcześniej wygrali z nami 5-2. (zdjęcie)

łęczyce rodzice

W składzie naszej drużyny zagrali : Przemek Waszkinel (tata Sergiusza), Łukasz Wołosznek (tata Wiktora), Piotr Kędzierski (tata Filipa), Sebastian Szast (tata Konrada), Michał Mazur (tata Marcina), Daniel Skiba (tata Niny)

Więcej o turnieju : TUTAJ

Dziękujemy za wsparcie firmie AquoEnergy

Akuo energy logotype

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie AquoEnergy za finansowe wsparcie naszej drużyny. Dzięki pieniądzom wpłaconym przez tą firmę nasza drużyna już wkrótce będzie się prezentować w pięknych nowych strojach.

Mamy nadzieję że firma AquoEnergy która zajmuję się poszukiwaniem nowej energii, znajdzie ją też w naszej Akademii.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Łęczyce.

błękitni łęczyce 2006

Błękitni Łęczyce rocznik 2006 - podczas turnieju o Puchar Wójta Gminy Łęczyce (23.11.2013)

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji turnieju o Puchar Wójta Gminy Łęczyce. Było to dla nas niezwykle miłe wydarzenie i cieszymy się że swój pierwszy turniej Błękitni z Łęczyc mogli rozegrać u siebie.

W szczególności dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Łęczyce i Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Łęczycach którzy od początku przychylnym okiem patrza na rozwój młodzieżowej piłki nożnej w Łęczycach.

Szerszy opis turniejowych wydarzeń na stronie głównej : TUTAJ

 

Więcej zdjęć z turnieju : TUTAJ

 

dekoracja - błękitni łęczyce 2006

Błękitni Łęczyce rocznik 2006 - dekoracja.

 

Nasz pierwszy turniej.

łęczyce - zdjęcie drużyny

Gospodarze turnieju o Puchar Wójta Gminy Łęczyce : drużyna Błękitni Łęczyce - rocznik 2006 z trenerem Danielem Skibą.

 

W sobotę 23 listopada 2013 nasza Akademia  organizuje w Łęczycach turniej o Puchar Wójta Gminy Łęczyce. W turnieju zagrają dzieci z rocznika 2006 i młodsze, w tym dwie drużyny w błękitnych barwach. Swój turniejowy debiut zaliczy utworzona we wrześniu drużyna Błękitni Łęczyce, w turnieju zagrają też Błękitni Wejherowo. Warto dodać że obie błękitne ekipy szlifując formę na turniej spotkały się ze sobą we wtorek 19 listopada w meczu towarzyskim rozegranym na sali w Łęczycach.

Za nasze obie ekipy trzymamy kciuki, choć oczywiście powodzenia życzymy także wszystkim pozostałym drużynom.

 

Poniżej szczegóły dotyczące turnieju

...

Czytaj więcej...

Ruszył ośrodek Błękitnych w Łęczycach

W czwartek 5 września 2013 ruszył ośrodek Błękitnych w Łęczycach. Informujemy że zajęcia w Łęczycach w miesiącu wrześniu będą się odbywały na orliku w Łeczycach wg. stałego harmonogramu :

wtorek - 16.30 - 17.45

czwartek - 16.30 - 17.45

Zajęcia prowadzi Daniel Skiba który przez wiele lat grał w piłkę nożną między innymi w Pogoni Lębork (III liga), Sokole Bożepole Wielkie (V liga), a od kilku lat zajmuje się szkoleniem młodzieży. Trenował  grupy młodzieżowe m.in w Sokole Bożepole i Zenicie Łęczyce. Prowadzi również treningi z seniorami Zenita Łęczyce. Daniel Skiba posiada tytuł instruktora piłki nożnej oraz dyplom trenerski UEFA "B"

Ośrodek WAPN Błękitni Wejherowo w Łęczycach.

logo gminy łęczyceWe wrześniu 2013 ruszył kolejny projekt naszej Akademii. Dzięki przychylności władz Gminy Łęczyce  prowadzimy zajęcia dla dzieci (w oparciu o metody przyjęte przez nas w Akademii) także na obiektach tej Gminy (orlik i hala gimnastyczna w Łęczycach).

Pierwszy oficjalny trening naszych nowych podopiecznych odbył się na Orliku w Łęczycach w czwartek 5 września 2013 o godzinie 16.30

Zachęcamy wszystkich o przekazywanie tej informacji mieszkańcom gminy Łęczyce, którzy mogliby być zainteresowani ofertą naszej Akademii.

Rodziców zainteresowanych naszą ofertą prosimy o zapoznanie się z regulaminem WAPN Błękitni Wejherowo.

Treningi w Łęczycach będzie prowadził Daniel Skiba (tel. 605 598 928).

Wszelkich informacji dotyczących ośrodka Akademii w Łęczycach udzieli też prezes Akademii : Dariusz German (tel. 662 058 981)